mergina ieško darbo modelis šokėjas šeimininkė pabandyti Italija

Nuolat ieškome merginų legaliam darbui Italijoje. Mūsų kompanija jau ilgą laiką (20m.) dirba pramogų pramonėssferoje ir siūlo žavioms, entuziastingoms ir patrauklioms panelėms dirbti geriauiuose naktiniuose Italijos klubuose.Esame įsikūrę Romoje, Milane, Firenze miestuose, taip pat turime partnerius ir bendradarbiaujame kartu su jaisModenoje, Arezze, Sienoje, Bolonijoje, Ternyje ir Asti miestuose. Dirbame su apie 70 klubų visoje Italijoje, renkatesJūs.
Siūlome įvairias darbo vietas. Merginoms norinčioms šokti striptizą, lap dance, palydovėms arba tik bedrauti su klubolankytojais. Darbas yra visiškai legalus ir jokio intimumo. Atlyginimas fiksuotas ir visada garantuotas. Atvykusiaspirmą kartą apmokome, suteikiame pagalbą, aprūpiname gyvenamąja vieta ir transportu. Įdarbinimas nemokamas.
Dirbama pasirašius ENPALS darbo sutartį. Konfidencialumas garantuotas. Kilus problemoms ar neaiškumamas visadapadėsime savo merginoms.
Būstas aprūpintas reikalingais buties įrankiais bei įrenginiais, taip pat yra valgio gaminimui skirti indai, šaldytuvas,skalbimo mašina, lygintuvas ir panašiai. Kiekviename kambaryje yra mažiausiai dvi miegamosios lovos, todėl kambariudalinasi dvi panelės. Saugumo sumetimais, griežtai draudžiama įeiti pašaliniams asmenims į gyvenamąją vietą.Merginų rūbai darbo metu turi būti elegantiški ir seksualus, jokiu būdu ne vulgarūs (bliuskutės, sijonai, šortukai,aukštakulniai ir įvairūs aksesuarai bei papuošalai).
Vienos konsumacijos metu galite užsisakyti alkoholinį ar nealkoholinį gėrimą. Tačiau visada patariame panelėmsnepiknaudžiauti alkoholiu, nes pasigerti griežtai draudžiama. Taip pat galima užsisakyti šaltų užkandžių ar vaisių.
Hostess / konsumatorė:Merginos, naktiniame klube bendrauja su lankytojais, draugiškoje aplinkoje, šoka ir linksminasi kartu, išgaunant kuodaugiau gėrimų. Dėl galimų pažeidimų bei įstatymų nustatyta tvarka, klientai neturi teisės į jokį fizinį kontaktą sumergina.
Lap Dance šokėja:Paprastai per vakarą atliekami du pasirodymai. Mergina turi savo muziką, pasirodymui skirtą aprangą ir atlieka šokį(ne trumpesnį nei 15 min.) naktinio klubo lankytojams. Taip pat bendravimas su klientais (jokio fizinio kontakto)konsumacijose, kur vieno gėrimo kaina nuo 3 iki 5 eurų, priklausomai nuo naktinio klubo.
Privačių šokių šokėja:Kiekvieną naktį privaloma atlikti du šokius. Šokėja naudoja savo rūbus, muziką ir parengtą pasirodyma ne trumpesnįnei 10 minučių vienam kartui. Nėra privačių pokalbių su lakytojais.
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA IR KLAUSIMAI APIE DARBO PASIŪLYMĄ: +37062861021arba ragazzalavoro@gmail.com