dziewczyna szuka pracy Wlochy Praca tancerki hostesski balerina tancerz stewardesa dziewczyna-premia-podświetlony

Szukasz dobrej, bezpiecznej pracy za granicą, chcesz sie rozwijać, poszukujesz nowych wyzwań, lubisz kontakt z ludźmi??

 Mam dla Ciebie świetną wiadomość – nie musisz szukać dalej!!

Pracuj, baw się i wypoczywaj w Italii !!!

**LEGALNA PRACA DLA HOSTESS**

**SPRAWDZONA I BEZPIECZNA OFERTA**

**PRACA OD ZARAZ**

Oferuje:

*Bezkonkurencyjne warunki pracy !!!

*Najlepsze stawki !!!

*Prace w wielu pięknych miejscach w północnej Italii !!!

*Legalne zatrudnienie na kontrakt !!!

*Bezpłatne mieszkania !!!

*Dojazd do pracy !!!

*Wszelką pomoc podczas pobytu !!!

*Opiekę z mojej strony przez 24h jako doświadczonej i odpowiedzialnej osoby !!!


Szukasz pracy za granicą na miesiąc, dwa lub dłużej??, jesteś dziewczyną w wieku 18-30 lat i lubisz bawić się, poznawać nowych ludzi ??, chcesz połączyć pracę z wypoczynkiem w przepięknych włoskich miejscowościach??.

Jeśli tak to proponuję Ci prace jako hostessa  bądź tancerka w klubach oraz dyskotekach na terenie północnych Włoch.

**HOSTESSA**

Na czym polega praca ??

Praca hostessy polega na wspólnej zabawie z gośćmi lokalu, tańcu, rozmowie,  towarzyszeniu podczas konsumpcji różnych drinków, drobnych przekąsek oraz kolacji.Za każdą z nich dziewczyny mają bonus w wysokości od 1 – 30 EUR. Zaproszone do stolika mają za zadanie zachowywać się tak aby goście dobrze czuli się w jej towarzystwie i ponownie wrócili do lokalu*1.

Wymagania:

*Wiek 18-30 lat

*Szczupła sylwetka
*Bezkonfliktowość

*Zaradność

*Łatwość nawiązywania kontaktów

**TANCERKA**


Na czym polega praca ??

Praca dziewczyny zatrudnionej na tym stanowisku polega na przedstawieniu w obecności gości/gościa show-programu który trwa 10-15 min. Może to być n.p taniec klasyczny, taniec erotyczny lub streaptease. W tym przypadku jej podstawa i bonusy są znacznie wyższe niż w przypadku hostessy.

Wymagania:

*Wiek 18-30 lat

*Szczupła sylwetka

*Pewność siebie


**TANCERKA LAP DANCE**

Oferta dotyczy:

*Lokale specjalne

*Taniec prywatny

*Praca cztery, pięć dni w tygodniu

**OFERUJE**

*Najwyższe stawki rozpoczynające się od 50-70 EUR dla dziewczyn które nie znają języka włoskiego-do 90-120 EUR !!! ( wynagrodzenie dla tancerek jest oczywiście znacznie wyższe i uzgadniane indywidualnie)  + NAJWYŻSZE BONUSY !!!

*Bezpłatne mieszkania !!!

*Dojazd do pracy i transport po pracy do domu !!!

*Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Włoch a także możliwość pokrycia kosztów przelotu *2 !!!

*Prace w klubach o najwyższym poziomie i nienagannej reputacji !!!

*Ochronę podczas pracy !!!

*Prace legalną na kontrakt !!!

*Pomoc i pełną opiekę z mojej strony przez 24 h na dobę !!!

*Gwarantuje odpowiedzialność i profesjonalizm potwierdzony zadowoleniem wielu dziewczyn do których chętnie podam Wam nr telefonu !!! .

*Za organizowanie pracy nie pobieram żadnych opłat !!!

Moja oferta jest także bezkonkurencyjna dlatego ,że  organizuje prace nie w jednej miejscowości a w wielu na północy Włoch !!!


Pisa 
Torino Alessandria Parma Ferrara  AdriaPescara Genova Grosseto Montecatini Firenze Livorno Milano Tortona Terni Perugia Grosseto Viterbo Roma Rieti Aquila Avezzano Modena Reggio Emilia Verona Breascia Padova Ferrara Ravenna Rovigo

Pozdrawiam

Luciano Manager

1 – Jest to oferta pracy nie mająca nic wspólnego z ofertą towarzyską i mimo wielu stereotypów nie polega w żadnym wypadku na świadczeniu jakichkolwiek usług seksualnych !!, pragnę również zaznaczyć ,że wszelka prostytucja jest w tym kraju surowo zabroniona a każdy podejrzany o taką działalność lokal jest natychmiast zamykany a jego właściciel i pracownicy ponoszą odpowiedzialność karną !!!.

*2 – Jestem zawsze skłonna pomóc dziewczynom w zorganizowaniu najdogodniejszego dla nich środka transportu jak również w miarę zaufania

mogę opłacić przelot w jedną stronę i założone przez siebie pieniądze odebrać z pierwszego wynagrodzenia. W niektórych przypadkach koszty przelotu mogą być anulowane.

kim jestem?


Zajmuje się organizacją pracy dla hostess, tancerek, animatorek oraz grup tanecznych w bardzo ładnych lokalach o nienagannej reputacji w północnej Italii – od Rzymu po Mediolan plus Sardynia. Organizacją takiej pracy zajmuję się ponad 20 lat przez co mam ogromne doświadczenie we wszelkich kontaktach i relacjach w kwestii wyboru dla Was odpowiedniego miejsca pracy !!!, jako jedyna wśród konkurencji gwarantuje wspaniałe warunki pracy i elastyczną ofertę. Do tego jestem osobą niezależną finansową i ręcze własnymi środkami za Wasze wynagrodzenia przez co nie macie podstaw do obaw czy oby na pewno nie zostaniecie oszukane.
 

Dysponuje wieloma numerami telefonów którymi mogę się z Wami podzielić abyście mogły sprawdzić i wysłuchać opinii innych dziewczyn które już pracowały w Italii za moim pośrednictwem. Nawet będąc zupełnie w innych okolicznościach we Włoszech zawsze możecie liczyć na moją pomoc.

Czy muszę znać język ?


Niekoniecznie.
Język dla nas Polek nie jest trudny, przy minimum zaangażowania, słownika i rozmówek. Dziewczyny po 2, 3 tygodniach zaczynają sie już same  komunikować.
Język angielski jest mile widziany.
Na miejscu pomagamy między innymi w pokonaniu wszelkich problemów bariery językowej

Kiedy mogę wyjechać do pracy ?

Oferta pracy jest dostępna od zaraz.
Minimalny okres pobytu to jeden miesiąc
Po przyjeździe na miejsce przeprowadzam indywidualne rozmowy i staram się przygotować Was do sytuacji z jakimi możecie sie spotkać w trakcie pracy, daje wskazówki jak wypracować atrakcyjny lecz nie prowokacyjny wizerunek. 

 

Co jest niedozwolone ?

Ni  wolno umawiać sie z żadnymi mężczyznami poza terenem lokalu, jak również pod żadnym pozorem zapraszać ich do domu.

Co zabrać ze sobą ?

Na pewno kilka kompletów sukienek ,bluzek ,eleganckich spódnic, buty na obcasie, kosmetyki toaletowe, kosmetyki do makijażu

 O czym należy pamiętać :

*Bardzo często dziewczyny zabierają ze sobą z Polski różne produkty żywnościowe które nie są dostępne w Italii lub których cena w Polsce może być o wiele niższa, n.p: ulubione kiełbasy, konserwy itd.
*Trzeba także pamiętać o „zdjęciu” z telefonu blokady sim-lock jeżeli chcemy korzystać z niego we Włoszech. Koszt startera to ok. 15 EUR.

Czy mogę pojechać z koleżanką ?

Oczywiście, że tak, jeżeli koleżanka również spełnia wymagania.
Jeżeli wyjedziecie w tym samym terminie, będziecie na pewno mieszkały i pracowały razem.
Wasz wspólny pobyt będzie dla Was przyjemniejszy.

najczestsze pytania

 

Zawsze staram się dopasować do dziewczyn i ich czasu dlatego właśnie wyjazd i okres pobytu jest indywidualną sprawą każdej z Was. Jeżeli jest taka możliwość i terminy wyjazdu kilku dziewczyn są zbliżone organizuje wtedy wyjazd grupowy aby dziewczynom było raźniej i pewniej się czuły.

 

Do najwygodniejszych i najszybszych oczywiście zalicza się samolot. Loty są praktycznie codziennie z Katowic i z Warszawy. Najbardziej popularne połączenia są do Mediolanu i Bolonii. Szczegóły i dokładny rozkład lotów można zobaczyć na stronach przewoźników. 

 

book.wizzair.com/?language=PL     www.alitalia.com    www.lot.com

 

Możesz dojechać  również autokarem lub prywatnym busem gdzie koszty przejazdu są nieco niższe i wahają się w granicach 250-400 zł w jedną stronę. Szczegóły można zobaczyć n.p na stronach przewoźników

 

www.eurolinespolska.pl    www.rudniktumay.pl

lub na stronie:

 

www.bileciarnia.pl

mieszkania

 

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Waszej dyspozycji.

Bezpłatne mieszkania które udostępniamy dziewczynom są już w pełni wyposażone w takie rzeczy jak czajnik, pralka, suszarka do włosów, naczynia, pościel itp.

Zawsze są usytuowane blisko pracy aby przejazd nie zajmował więcej niż 15-20 min.

W jednym mieszkaniu mieszka kilka dziewczyn ale zawsze maksymalnie dwie dziewczyny w jednym pokoju-oczywiście tylko Polki.