Sprostredkovateľská agentúra STAR4YOU Ponuka práce pre nápojové hostesky, topless a strip tanečnice v Taliansku

Poskytujeme pomoc pri získaní dokumentov, ktoré sú potrebné na vykonávanie legálnej práce v Taliansku (v sekcii umenia, show, hostesing). Stálu asistenciu na mieste pracovného pobytu

Ste atraktívna, spoločenská a v dobrej fyzickej kondícii, máte záujem skúsiť prácu hostesky alebo tanečnice (topless, strip), radi by ste strávili nejaký čas na slnečnej pláži v Taliansku a pri tom si výborne zarobili Tak potom Agentúra STAR4YOU je tá najlepšia voľba pre Vás!

Bez ohľadu na to, či ste začiatočníčka alebo už máte skúsenosť, poskytneme Vám najlepšie pracovné miesta a asistenciu vo dne aj v noci v akejkoľvek záležitosti.

Nemusíte sa obávať, že Váš formulár a fotografie budú zverejnene na webovej stránke, slúžia iba na získanie informácii o Vás a vašom vzhľade.

Buďte úprimné, táto práca je založená na vzhľade! Takže čím krajšie a novšie fotografie zašlete, tým jednoduchšie je nájsť si prácu. Dôležité je, aby na vašich fotografiách bolo dobre vidieť tvár a celú postavu. Nie je potrebné, aby ste zasielali profesionálne fotografie.
Prosím neposielajte fotografie na ktorých máte doplnky, ktoré zakrývajú Vašu tvár ako napr. slnečné okuliare, čiapka, klobúk, čierno- biele fotografie a fotografie na ktorých ste s ďalšou osobou.

  • Sprostredkovanie Práce: Zdarma
  • Pomoc / Poradenstvo
  • Ubytovanie: Zdarma
  • Zdravotné Poistenie: Zdarma
  • Doprava z a do Práce: Zdrarma

 

Stačí kliknúť na tlačidlo formulár. Vložte Vaše najlepšie fotografie. Odpoveď Vám bude zaslaná čo najskôr

 

Formulár pre tanečnice a hostesky do Talianska

 

Vyplňte prosím všetky nižšie uvedené údaje a priložte niekoľko fotografii. Dôležité je, aby na Vašich fotografiách bolo dobre vidieť tvár a celú postavu. Nie je potrebné, aby ste zasielali profesionálne fotografie. Prosím neposielajte fotografie na ktorých máte doplnky, ktoré zakrývajú Vašu tvár ako napr. slnečné okuliare, čiapka, klobúk, čierno- biele fotografie a fotografie na ktorých ste s ďalšou osobou. Ak máte problémy s odoslaním formuláru, znamená to, že Vaše snímky sú príliš veľké. Pokúste sa zmenšiť formát snímky,

 

Scrivi commento

Commenti: 0