AGENTURA PRE HOSTESKY V TALIANSKU-hostess praca v nocnom klube-hostess tancerk

Práce v klubech na Sardinii je většinou podle holek příjemně placenou dovolenou .

Nádherné pláže, nejjemnější bílý písek , překrásné počasí , ubytování většinou u moře nemusíme zmiňovat .

Majitelé klubů na Sardinii oproti Itálii kontinentu kde je 40x více lidí si mnohem více váží holek které si k nimPráce v klubech na Sardinii je většinou podle holek příjemně placenou dovolenou .

Nádherné pláže, nejjemnější bílý písek , překrásné počasí , ubytování většinou u moře nemusíme zmiňovat .

Majitelé klubů na Sardinii oproti Itálii kontinentu kde je 40x více lidí si mnohem více váží holek které si k nimpřijely vydělat , hezky se k nim chovají , práce na Sardinii většinou probíhá bez konfliktů , holky si málokdy na něco stěžují , nejsou zde skoro žádné nároky na krásu , ani na jazyk , Sardinie je vhodná pro nezkušené , jazykově nevybavené dívky.

Majitelé skoro nikdy krom nějakých výjimek holky nevyhazují , prostředí na rozdíl od jiných evropských klubů je téměř rodinné . Agentura bookuje ( na rozdíl od jiných agentur které mají na Sardinii jen 1-2 kluby ) mnoho klubů (na Sardinii asi okolo 20) takže je na problémy s kluby i děvčaty připravena , pokud děvče z jakéhokoli oprávněného důvodu nechce v klubu zůstat , je přesunuta okamžitě jinam do té doby dokud se jí někde nezačne líbit ,

kluby ví že agentura bookuje hodně klubů takže ví že nemůže agenturu vydírat bezdůvodnými vyhazovy, snižováním gáží apod.

, holky se nemusí obávat předčasných odjezdů domů , agentura zavolá jinému klubu a ten si holku hned odveze , nemusí se ani obávat že jim klub nezaplatí protože pokud nezaplatí tak nepřijde klub jen o tu jednu holku ale o další holky z agentury které mohly přijet a nepřijedou protože s klubem agentura přeruší kontakt.

Na Sardinii je stálý nedostatek hostesek i tanečnic , kluby se bojí rozepří jak s děvčaty tak s agenturou..V praxi se stává že pokud mají holky rozpory o peníze s klubem většinou nezaplatí jen holce která přijela sama .

Jakýkoli oprávněný problém ze strany hostesek a tanečnic platí agentura , tzn.

veškeré přesuny , pokud něco je jinak na stránkách , agentura platí dopravu do jiného klubu , veškeré náklady dokud se vše neurovná , popř. opět pokud je to oprávněné tak se vzdá své provize ve prospěch tanečnice hostesky .

přijely vydělat , hezky se k nim chovají , práce na Sardinii většinou probíhá bez konfliktů ,

holky si málokdy na něco stěžují , nejsou zde skoro žádné nároky na krásu , ani na jazyk ,

Sardinie je vhodná pro nezkušené , jazykově nevybavené dívky. Majitelé skoro nikdy krom nějakých výjimek holky nevyhazují , prostředí na rozdíl od jiných evropských klubů je téměř rodinné . Agentura bookuje ( na rozdíl od jiných agentur které mají na Sardinii jen 1-2 kluby ) mnoho klubů (na Sardinii asi okolo 20) takže je na problémy s kluby i děvčaty připravena , pokud děvče z jakéhokoli oprávněného důvodu nechce v klubu zůstat , je přesunuta okamžitě jinam do té doby dokud se jí někde nezačne líbit , kluby ví že agentura bookuje hodně klubů takže ví že nemůže agenturu vydírat bezdůvodnými vyhazovy, snižováním gáží apod. , holky se nemusí obávat předčasných odjezdů domů , agentura zavolá jinému klubu a ten si holku hned odveze , nemusí se ani obávat že jim klub nezaplatí protože pokud nezaplatí tak nepřijde klub jen o tu jednu holku ale o další holky z agentury které mohly přijet a nepřijedou protože s klubem agentura přeruší kontakt. Na Sardinii je stálý nedostatek hostesek i tanečnic , kluby se bojí rozepří jak s děvčaty tak s agenturou..V praxi se stává že pokud mají holky rozpory o peníze s klubem většinou nezaplatí jen holce která přijela sama . Jakýkoli oprávněný problém ze strany hostesek a tanečnic platí agentura , tzn. veškeré přesuny , pokud něco je jinak na stránkách , agentura platí dopravu do jiného klubu , veškeré náklady dokud se vše neurovná , popř. opět pokud je to oprávněné tak se vzdá své provize ve prospěch tanečnice hostesky .

 

 Otázky - Hostess Praca

Práca Hostesky

Hostes Práca v Nočných Kluboch Talianska

Informace pro dívky a slovenské ceke na Sardinii

Poskytujeme všetky potrebné informácie

Stálu asistenciu a legálnu prácu v Taliansku.

Máte skúsenosť, alebo by ste radi skúsili prácu drink hostesky?

Práca spočíva v  konverzácii a konzumácii nápojov a jedál so zákazníkmi klubu. Dĺžka jednej konzumácie trvá 20 min. počas ktorých drink hosteska robí  spoločnosť zákazníkovi a to rozprávaním sa, tancovaním a zároveň  pobadaním ho, k  útrate  peňazí za drinky, jedlo a samozrejme ďalšie konzumácie.
Zákazník má pocit záujmu zo strany hostesky a pravdepodobne sa  už na druhý večer opäť vráti do klubu utrácať peniaze, za spoločnosť hostesky.  Práca drink hostesky v žiadnom prípade nezahŕňa sexuálne služby!

Sprostredkovanie práce : zdarma

Plat hostesky 60/70 euro na deň

Pracovná doba 22:30 – 04:00 hod

Pracovný týždeň 6 dní

Ubytovanie : zdarma

Naša ponuka je seriózna a nadovšetko transparentná!
Pestrá  ponuka tých najlepších  nočných klubov.

Požiadavky:  vek od 20 do 30 rokov, atraktívny vzhľad,  kultivované vystupovanie,  základy anglického alebo talianskeho jazyka

Chcete vedieť bližšie informácie o kluboch,  ktoré máme v ponuke ?

Stačí kliknúť na  home/kluby | Vyberte si klub,  ktorý sa vám páči na fotografii a v ktorom by ste chceli pracovať . Oboznámte sa s pracovnými podmienkami a všetkými potrebnými informáciami ohľadom klubu, ubytovania,  platu, atď.
Ak ste sa rozhodli pre našu pracovnú ponuku ,  stačí ak vyplníte a odošlete prihlášku,  budeme Vás čo najskôrkontaktovať.

 

PRACA HOSTESKY TALIANSKO

PRACA HOSTESKY TALIANSKO Táto webová stránka je špecializovaná pre záujemkyne pracovných miest drink hosteska Taliansko.

Ponuka práce, len v tých najlepších hostesingových kluboch Talianska. Hľadáte prácu ako hosteska v Taliansku? Tu nájdete všetky odpovede a informácie tykajúce sa práce drink hostesky v

Talianske night cluby hľadajú hostesky Práca hostesky v Taliansku!

Ďalšie vysvetlenia ohľadom práce hostesky nájdete na stránke OTAZKY a na stránke HOME / Night Club 4 you. Ak máte nejakú konkrétnu otázku, na ktorú ste nedostali na našej webovej stránke odpoveď,  napíšte nám e-mail, odpoveď Vám bude zaslaná čo najskôr.
Všetky kluby, ktoré máme v ponuke sa nachádzajú v krásnych oblastiach Talianska, kluby sú na vysokej úrovni, s vybranou klientelou.
Nepremeškajte Vašu životnú príležitosť, staňte sa finančne nezávislá, spoznajte taliansky temperament a krásy apeninského poloostrova.

 

1. Ako mám vedieť, že je to bezpečné?

Pochopiteľne, že máš strach odísť za prácou do zahraničia. Na internete je veľa pracovných ponúk. Urobíš lepšie, ak budeš opatrná a vyhneš sa dotieravím a príliš lákavým ponukám. 
Ak máš záujem na požiadanie ti radi zašleme ďalšie informácie a detaily ohľadom našej agentúry. Je možné telefonicky kontaktovať dievčatá, ktoré už pracovali alebo momentálne pracujú pre nás. Prihlás sa, iba ak si naozaj presvedčená a máš seriózny záujem o prácu.

2. Kto platí agentúru?

Majitelia klubov platia Star Agency .Nie hostesky. Tie neplatíš ani jeden cent.

3. Príde ma niekto osobne vyzdvihnúť po príchode?

Áno. Zamestnanec našej agentúry ťa príde vyzdvihnúť na letisko alebo na autobusovú (vlakovú) stanicu. Vezme ťa do apartmánu ubytovať sa a predstaví ťa v klube v ktorom budeš pracovať.

4. Musím ovládať taliansky jazyk ?

Nie. Ale bude to určite výhodou, ak už ovládaš aspoň základy taliančiny alebo angličtiny. Avšak zapamätaj si, že s trpezlivosťou už za pár týždňov budeš schopná komunikovať v taliančine. Odporúčame ti kúpiť si Slovensko - Taliansky slovník ešte pred príchodom.

5. Musím v klube konzumovať alkoholické nápoje?

Nie, ak si zeláš môžeš piť akýkoľvek nealkoholický nápoj.

6. Ako dlho môžem zostať?

Samozrejme dĺžka pracovného pobytu je flexibilná, podľa tvojich potrieb (avšak pobyt nesmie byť kratší ako jeden mesiac), kontaktuj nás prostredníctvom prihlášky a uveď dátum nástupu.

7. Mám problémy s odoslaním prihlášky, čo mám robiť?

Hlavným dôvodom neúspešného odoslania prihlášky určite spočíva vo veľkosti fotografií. Pokús sa zmenšiť formát fotografií, alebo ešte jednoduchšie bude ak odošleš prihlášku a zvlášť e-mailom fotografie na e-mailovu adresu nightclubs4ever@gmail.com Neváhaj a ohlás všetky kamarátky, s ktorými by si rada prišla pracovať. Stačí  ak odošlu prihlášku s fotografiami a mi ich budeme čo najskôr kontaktovať.

8. Chcela by som prísť aj s kamarátkou, je to možné?

Neváhaj a ohlás všetky kamarátky, s ktorými by si rada prišla pracovať. Stačí  ak odošlu prihlášku s fotografiami a mi ich budeme čo najskôr kontaktovať.

 

Scrivi commento

Commenti: 1
  • #1

    radoslava hajnikova (martedì, 09 luglio 2013 23:24)

    Hi my name is Radka. I have 26. I wanna go try to yr club. I was in Japan ,Mexiko ... can u send me imail please. Gracias